Kolpingova rodina Kunštát byla založena 6.9.1993 a v současnosti má 90 členů. Hlavní aktivity Kolpingovy rodiny jsou využití volného času dětí a mládeže (kroužky, letní tábory),  kulturní a společenské vyžití členů a občanů kunštátského regionu.

Pozvánka na pouť do Kutné Hory

Kolpingova rodina Kunštát si Vás dovoluje pozvat na pouť do Kutné Hory, která se uskuteční 28.dubna.

Na programu bude prohlídka Chrámu svaté Barbory, Muzeum stříbra s prohlídkou středověkého dolu a Chrámu Nanebevzetí Panny Marie s přilehlou kostnicí. Orientační cena vstupenek a dopravy je 500,- pro dospělého, 400,- pro studenty a 250,- pro děti. Plánovaný odjezd v 7:00 od fary v Kunštátě, návrat kolem 21. hodiny.

Přihlašovat se můžete zapsáním do přihlašovacího archu na stolečku v kunštátském nebo sebranickém kostele.

Srdečně zvou pořadatelé.