Kolpingova rodina Kunštát byla založena 6.9.1993 a v současnosti má 90 členů. Hlavní aktivity Kolpingovy rodiny jsou využití volného času dětí a mládeže (kroužky, letní tábory),  kulturní a společenské vyžití členů a občanů kunštátského regionu.

Noví vedoucí na táboře pro mladší

Letošní tábor pro mladší děti proběhl pod vedením nových vedoucích a pod dohledem Václava Líkaře. Dojmy z prvního tábora v roli vedoucích některých z nich si můžete přečíst níže.

 

Tábor z pohledu vedoucího se mi moc líbil, užila jsem si ho na 100 %, byla to pro mne zábava, zkušenost, ale i zodpovědnost. Stálo mě to hlasivky, nervy, ale příští rok pojedu ráda znovu.

Milena Válková

 

Tábor z pozice vedoucího super. Vše hodnotím kladnĕ. A tešim se na další!

Vítek Suchomel

 

Určitě je zajímavé vidět tábor i z té druhé strany - z pohledu vedoucího. Vezme to hodně enrgie i času ale rozhodně to za to stojí. Tábor jsem si moc užila a jsem ráda za tuto možnost.

Šárka Staňková

 

Z pozice vedoucího nemůžu tábor hodnotit jinak než kladně. Myslím, že jako vedoucí jsme dobrá parta a klape nám to spolu. Děcka byly parádní až na jednu kuriozitku v kukuřici, kdy vedoucím trošku zatrnulo. Doufám, že je to všechny bavilo a mohly s námi strávit krásný týden. Už se nemůžu dočkat na další tábor 
						  

	

</div>
        
                  </div>
                </div>
							              <div id=.

Honza Videman

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat