Kontakt

Kolpingova rodina Kunštát byla založena 6.9.1993. V současnosti má okolo 90 členů mezi jejichž hlavní aktivity patří aktivní využití volného času dětí. KR vede tři kroužky, každoročně pořádá letní dětský tábor, společnou dovolenou rodin, zájezdy, poutě a besedy. Charakteristickým rysem akcí KR Kunštát je spolupráce členů všech věkových kategorií (pořádání akcí, zájezdy, společné dovolené ...). O velké oblibě akcí Kolpingovy rodiny svědčí i zájem a ochota nečlenů pomoci při organizaci. Spolupráce s farností i duchovním správcem je tradičně velmi dobrá, vzájemně koordinují své aktivity, nebo je organizují společně. Od roku 2005 existuje dohoda o společném využívání prostor fary, které slouží Kolpingově rodině jako keramická dílna a klubovna. S Městem Kunštát spolupracují při humanitární sbírce šatstva, dětském karnevalu, hrnčířském jarmarku a podobně.

Činnost KR s dětmi a mládeží finančně podporují MÚ Kunštát, Jihomoravský kraj a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.

adresa:

Tenorova 381, 679 72 Kunštát

mail:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

předseda, jednatel:

Michael Král, Petr Sojka

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat