Kolpingova rodina Kunštát byla založena 6.9.1993 a v současnosti má 90 členů. Hlavní aktivity Kolpingovy rodiny jsou využití volného času dětí a mládeže (kroužky, letní tábory),  kulturní a společenské vyžití členů a občanů kunštátského regionu.

Dětské letní tábory

Jako každým rokem, tak i tento rok pro děti od 1. do 4. třídy chystáme letní tábor. Místo konání jsme vybrali Orlí hnízdo ve Pstružím. Termín tábora pro mladší děti je od 16. 7. do 22. 7. A na co se Vaše děti mohou těšit? Téma tábora je „Časový expres“. Děti se dostanou do časů jako například doba kamenná, antiky a procestují se až do vzdálené budoucnosti.

Těšíme se na Vaše děti, za organizační tým Václav Líkař

 

Po několika letech strávených pořádáním táborů pro mladší děti letos organizujeme tábor pro žáky od 5. do 9. třídy. Bude se konat od 8. do 16. července na Orlím hnízdě ve Pstruží, které se nachází v Beskydech. Tento rok se můžeme těšit na dávné Maye a jejich tajuplné proroctví.

Těšíme se na Vás a za vedoucí tábora Vojtěch Pavlů a Martin Král

 

Příhlášky si můžete vyzvednout v kostele v zadu na stolku, nebo stáhnout na facebookových stránkách Kolpingovy rodiny Kunštát.